//
З чого почати?

По-перше, ви повинні мати документальні підтвердження ваших прав на відповідний контент, а також обов’язково мати право на захист об’єкту інтелектуальної власності на підставі договору або закону.

По-друге, вам потрібно виявити порушення, для чого необхідно провести моніторинг і зафіксувати факт порушення способом, що буде визнано належним у суді (із залученням за договором третіх осіб, які мають спеціальні знання та досвід).

Примітка: у кримінальних справах особливе значення має також доведення умислу на скоєння злочину. Тому ви маєте попередити пірата про те, що він порушує ваші права, і тільки після цього проводити фіксацію такого порушення.

По-третє, ви повинні вірити, що здатні захистити свої права. Ми готові вам у цьому допомогти.

Ви можете доєднатись до Ініціативи «Чисте небо» з метою:
• отримати повний доступ до аналітичної інформації та практичного досвіду інших учасників Ініціативи щодо боротьби з піратством;
• отримати кваліфіковану допомогу перевірених партнерів щодо захисту порушених прав;
• взяти участь у формуванні переліку сайтів, які порушують ваші права інтелектуальної власності, для сервісу blacklists.org.ua.

До «Чистого неба» можуть приєднатися ті, хто поділяє принципи, що об’єднали однодумців цієї ініціативи.
• Прихильність праву інтелектуальної власності: праву автора твору отримувати чесну винагороду за свою роботу. Повага до тих ресурсів і зусиль, які вкладають люди, щоб створити свої твори, і розуміння того, що незаконна монетизація в інтернеті обмежує розвиток аудіо-візуальної галузі.
• Готовність рішуче боротися за свій продукт.
• Участь у внутрішній роботі та зовнішній антипіратській діяльності «Чистого неба».

Принципи можуть мінятися і доповнюватися в процесі розширення Ініціативи, зміни соціального контексту або завдань «Чистого неба».

  

Comments are closed.