//
Блокування нелегального використання контенту в Інтернеті відповідно до Закону

Коли можна застосувати?
При виявленні фактів порушення будь-якою особою авторського права та/або суміжних прав на аудіовізуальні та музичні твори, комп’ютерні програми, відеограми, фонограми, передачі (програми) організацій мовлення, яке вчинене з використанням мережі Інтернет.
Обмеженням є випадки, коли хостинг та домен знаходяться поза територією України.

Які види порушень охоплює?
Розміщення або використання в іншій спосіб відповідної електронної цифрової інформації, що порушує авторські та/або суміжні права. Зокрема, VoD, он-лайн трансляцію телеканалу, аудіовізуальні та музичні твори, фонограми, комп’ютерні програми, відеограми, передачі (програми) організацій мовлення.

Чого можна досягти?
• Унеможливити доступ до незаконно розміщеної інформації/контенту;
• отримати повну інформацію про порушника, необхідну для подальшого притягнення до відповідальності;
• притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу за невиконання вимог про припинення порушення або ненадання відповіді (8500-34000 гривень).

Що потрібно робити?
У разі виявлення правопорушення потрібно негайно звернутись до уповноваженого представника – адвоката – для підготовки та направлення заяви про припинення порушення. Необіхно надати адвокату докази існування порушених прав та документи, що ідентифікують особу правовласника.
При цьому адвокат обов’язково повинен мати ЕЦП та здійснювати представництво і захист інтересів правовласника протягом всієї процедури блокування.

  

Comments are closed.