//
9. Звернення до відео-сервісів (наприклад YouTube) з метою блокування нелегального розміщення вашого контенту

Коли можна застосувати?
При виявленні фактів незаконного розміщення контенту на відео-сервісі (наприклад, на YouTube).

Які види порушень охоплює?
Незаконне відтворення, розповсюдження об’єктів авторських та/або суміжних прав.

Чого можна досягти?
Блокування нелегально розміщеного контенту.

Що потрібно робити?
• Використовувати систему Content ID. Content ID допомагає правовласникам ідентифікувати свої матеріали на YouTube та керувати ними. У системі зберігаються цифрові відбитки – зразки контенту, завантажені правовласниками. Усі нові відео, що публікуються на YouTube, порівнюються з відбитками. Якщо виявляється збіг, Content ID заявляє права на ролики від імені правовласника та застосовує обрану ним політику.
• Подавати заявку вручну для CMS, де доступна функція Content ID. Трапляється, що Content ID не спрацьовує, або спрацьовує некоректно. У такому випадку правовласник має можливість подати заявку на блокування вручну. При цьому необхідно вказати посилання на відео, в якому використовуються матеріали, захищені авторським правом, а також надати Asset ID, який вказує, який саме фрагмент відео правовласника використовується нелегально.
• Повідомити про порушення авторських прав. Будь-який користувач Інтернету може подати заявку на видалення відео, яке, на його думку, порушує авторські права. Для цього достатньо заповнити форму, в якій необхідно вказати максимальну кількість інформації про об’єкт авторського права.

  

Comments are closed.