//

Як боролися з онлайн-піратством в червні 2014 року в Україні

Активізувалися українські музиканти, а Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) дав список піратських сайтів з українським походженням.

Українські музичні продюсери й артисти хочуть змусити провайдерів закривати піратські сайти. Музиканти вважають, що якщо країна прагне до Євросоюзу, то повинна подбати про захист авторських прав на своїй території. Рівень аудіопіратства в Україні, за оцінками різних експертів, становить 80-90%. У розвинених країнах цей показник перебуває на рівні 20-30%.

«Процес, який сьогодні запускають українські артисти і продюсери неймовірно складний і трудомісткий. Вирішити таку проблему в короткі терміни просто неможливо, але запустити процес іншого ставлення до інтелектуальної власності в Інтернеті просто необхідно. На даний момент формується робоча група від Коаліції, яка сподівається на співпрацю з Міністерством економіки України. Музиканти готові прорахувати і продумати, як убезпечити себе від Інтернет-піратів та надати на розгляд парламенту відповідний законопроект ».

http://ain.ua/2014/05/30/526513

Рівень піратства в нашій країні, як запевняє «Майкрософт Україна», практично не знижується вже багато років, залишаючись одним з найвищих у світі – 84%. Серед «неблагонадійних» онлайн-ресурсів згадуються популярні в Україні російські сайти – соціальна мережа «ВКонтакте», файлообмінник Rapidgator.net і торрент-трекер Rutracker.org. Повністю список піратських сайтів з українським походженням, на думку Міжнародного альянсу інтелектуальної власності (IIPA), виглядає наступним чином:

Extratorrent.cc (Миколаїв),
Torrentz.cd/Torrent.cd (Харків),
Torrentbit.net (Харків),
SumoTorrent.com (Київ),
EX.ua (Київ),
Watchfreemovies.ch (український сайт, який хоститься в Румунії).
http://forbes.ua/nation/1371080-diplomaticheskij-konfuz-ukrainu-vse-eshche-schitayut-piratskim-gosudarstvom

  

Discussion

Comments are closed.