//

Microsoft відкриває центр по боротьбі з кіберзлочинністю

Корпорація Microsoft вирішила створити свою Лігу безпечного інтернету і оголосила про відкриття Центру по боротьбі зі світовою кіберзлочинністю. Під кіберзлочинністю компанія має на увазі розповсюдження вірусів і ботів та інтернет-піратство. Крім іншого, у функціях центру заявлена ​​захист прав дітей в інтернеті.

Центр відкритий в штаб-квартирі Microsoft в Редмонді, ще 12 підрозділів будуть створені по всьому світу. Передбачається, що це дозволить виявити і проаналізувати максимальну кількість кіберзагроз та IP-злочинів. Для цього використовуватимуться технології та розробки компанії та її партнерів.

Так, технологія SitePrint допоможе відстежити місцезнаходження кіберперзлочинця. Програма PhotoDNA дозволить захистити дитину від порнографії в Мережі. Так звана кіберкріміналістіка дасть можливість відстежити онлайн-шахрайства і крадіжки персональних даних, а обчислення кіберзагроз та знищення бот-мереж захистять пристрої, що працюють в Мережі.

В якості партнерів Microsoft залучає не тільки IT-організації, але і бізнес, наукові організації, правоохоронні органи та клієнтів. Крім цього, в центрі працює майже 100 адвокатів, слідчих, технічних експертів і судових аналітиків з усього світу.

Джерело: www.kp.ru

  

Discussion

Comments are closed.