//

Англійська Прем’єр-ліга відправила за грати інтернет-пірата

Інтернет-пірата засудили до тюремного ув’язнення за нелегальну трансляцію футбольних матчів Англійської Прем’єр-ліги.

Королівський суд Шеффілда засудив власника сайту, на якому нелегально транслювалися футбольні матчі Англійської Прем’єр-ліги, до двох років тюремного ув’язнення.

На минулих слуханнях у вересні Кевін Бротон визнав себе винним в скоєнні шахрайських дій. На своєму сайті Бротон нелегально ретранслював футбольні матчі Англійської Прем’єр-ліги, що передаються каналом Sky, чим порушив права останнього на ексклюзивний показ даного турніру.

За оцінками експертів, аудиторія сайту становила приблизно 10 000 глядачів, кожен з яких платив Бротону абонентську плату за права перегляду в розмірі 29,99 фунтів стерлінгів (35,66 євро) в сезон.

У січні минулого року керівництво Прем’єр-ліги направило скаргу до Федерації борців проти порушень авторських прав (FACT). Після чого дана організація спільно з фінансовими слідчими з поліції графства Іст-Мідлендс розпочала слідство, спрямоване проти 30-річного Бротона, результатом чого стало відкриття кримінальної справи. Надалі з’ясувалося, що для зберігання коштів, отриманою від підписки на піратський перегляд футбольних матчів, Бротон використав депозитний рахунок в офшорному банку латиноамериканської держави Беліз.

Генеральний директор FACT Кірон Шарп заявив, що даний судовий процес наочно продемонстрував той факт переміщення злочинців в Інтернет, де вони прокручують свої добре організовані прибуткові незаконні операції. «Ми продовжуємо нашу роботу, мета якої – захищати інтелектуальну власність наших клієнтів і гарантувати їм можливість продовжувати інвестувати кошти в розвиток нових технологій, що дають нам можливість дивитися спортивні заходи, кіно і телепрограми», – зазначив він.

Рейчел Хейвуд, що представляє Іст-Мідлендское регіональне відділення команди по поверненню активів, заявила: «Вклад нашої команди у розкриття злочину Бротона полягає у встановленні факту істотного збільшення його доходів за дуже короткий період часу».

«Бротон дуже швидко розвивав свій сайт, нарощуючи його потужність і функціональність, що призвело до збільшення припливу нових клієнтів і, відповідно, зростанню прибутків. Він мав можливість перераховувати десятки тисяч фунтів стерлінгів на депозитний рахунок у закордонному банку, і навіть зареєстрував офшорну компанію в центрально-американській країні Беліз, метою діяльності якої була оптимізація процесу відмивання грошей », – сказала вона.

Джерело: mediasat.net.ua

  

Discussion

Comments are closed.