//

«Антипіратський» закон врятував ринок онлайн-відео в Росії

У звіті, підготовленому Ernst & Young, Вищою школою економіки, East-West Digital News, comScore і Tvigle, повідомляється, що позитивний вплив на розвиток онлайн-відео в Росії зробило набрання чинності 1 серпня «антипіратського» закону.

Росія за щомісячним числом унікальних користувачів онлайн-відео займає друге місце в світі і перше в Європі з показником майже 60 мільйонів глядачів, свідчать дані ComScore за липень 2013 року, представлені на презентації звіту «Онлайн-відео в Росії».

У загальносвітовому рейтингу Росія поступилася першістю США, де налічується 195 мільйонів користувачів онлайн-відео за місяць. Після Росії слідують Німеччина з показником 46 мільйонів користувачів, Франція – 40 мільйонів і Великобританія з 38 мільйонами глядачів онлайн-відео

Однак за кількістю переглядів відео на кожного користувача на місяць Росія займає 7 місце в світі з показником 157 відео. На першому місці США з 349 відео на кожного користувача на місяць.

У звіті, підготовленому Ernst & Young, Вищою школою економіки, East-West Digital News, comScore і Tvigle, повідомляється, що позитивний вплив на розвиток онлайн-відео в Росії зробило вступ чинності 1 серпня «антипіратського» закону. Це, на думку аналітиків, дозволяє легалізувати відеоконтент в мережі і підвищити інтерес до сегмента рекламодавців та інвесторів.

В даний час, за даними звіту, модель оплаченого контенту в Росії успіхом не користується. Російських користувачів, на думку аналітиків, можна підготувати до більш широкої оплати онлайн-відео за допомогою обмеження перегляду безкоштовного відео на легальних ресурсах і закриття доступу до піратського контенту. За оцінкою ComScore, ринок он-лайн відео в Росії буде рости до 2018 року в середньому на 18% на рік за показником числа глядачів і на 6% за показником кількості переглянутих відео на одного глядача. Крім того, річна кількість переглядів відео виросте в Росії зі 106 мільйонів в 2012 році до 292 мільйонів в 2018 рік.

Джерело: Digit.ru

  

Discussion

Comments are closed.