//

До «Чистого неба» приєдналися 20 інтернет-майданчиків України

На 1 жовтня 2013 партнерами ініціативи «Чисте небо» стали 20 сайтів країни: telekritika.ua, megogo.net, gismeteo.ua, meta.ua, bigmir.net, online.ua, tochka.net, segodnya.ua, korrespondent. net, liga.net, obozrevatel.net, kp.ua, pravda.com.ua, vesti.ua, delo.ua, vgorode.ua, aif.ua, fakty.ua, oll.tv, champion.com.ua, tv.ua, football24.ua, footboom.com, hotsport.ua, terrikon.com, ua-football.com, football.ua, Sport.ua, footballua.tv, champion.com.ua. Загальний охоплення цих Інтернет-ресурсів – понад 11 млн. Унікальних відвідувачів в місяць, що становить більше 60% української аудиторії Інтернет*.

«20 найбільших сайтів за 3 місяці проекту – це справжній прорив. Я впевнена, що це тільки початок і в майбутньому до «Чистого неба» приєднаються десятки інших майданчиків, – коментує успіх проекту директор з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна» Ольга Гаврилова. – Головне – ми побачили готовність інтернет – простору змінюватися і співпрацювати з правовласниками. Наші рекламодавці тепер можуть скористатися можливістю отримати так необхідний їм охоплення аудиторії, і при цьому не ризикувати своєю репутацією».

«В українському інтернеті міняється співвідношення контенту: легального стає більше, нелегального – менше. Думаю, позитивна динаміка збережеться і прискориться, так як ми спостерігаємо бажання багатьох українських сайтів працювати з легальним контентом. Ми раді, що запропоновані нами правила знайшли підтримку у ключових учасників українського ринку», – говорить директор з розвитку StarLightMedia Ірина Андрющенко.

Вадим Осадчий, керівник департаменту інформаційних Інтернет-проектів «1+1 медіа»: «Ми готові до максимально відкритого і взаємовигідного діалогу з усіма майданчиками. Для організації цього діалогу в кожній медіа-групі визначені відповідальні менеджери та технічні спеціалісти, які допоможуть з установкою плеєра. Але до тих сайтів, які продовжать нелегально розміщувати контент медіагруп, що входять в «Чисте небо», після 1 жовтня 2013 року будуть прийматися більш жорсткі юридичні заходи».

Учасники ініціативи «Чисте небо» запрошують інших правовласників приєднатися до руху і разом формувати ринок ліцензійного контенту в українській мережі.

В майбутньому інтернет-майданчики, які зацікавлені в отриманні легального контента телеканалів, можуть звертатися із заявками за адресою zayavka@legalcontentua.com або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті www.legalcontentua.com.

Про ініціативу:

Контент-партнерство «Чисте небо» – ініціатива чотирьох найбільших медіагруп України – Inter Media Group, «1 + 1 Медіа», «Медіа Група Україна» і StarLightMedia, які представляють телеканали Інтер, 1+1, Україна, НЛО TV, Футбол, Футбол+, СТБ, ICTV, Новий канал, ТЕТ, М1, М2, 2+2, НТН, 1+1 International, Інтер+, К1, МЕГА, Ентер-фільм, К2, Піксель, Zoom, QTV, регіональна група – Донбас , Сигма ТБ, 34 канал. Ініціатива створена влітку 2013 року, її мета – розвивати ринок легального відеоконтенту в Інтернеті і боротися з нелегальним поширенням відео в мережі. Ініціатива запропонувала інтернет-майданчикам можливість використовувати легальний контент, правами на трансляцію якого володіють медіа-групи, на спеціальних умовах. Контент телеканалів надається безкоштовно, але тільки в плеєрі медіагрупи, яка володіє авторськими правами на нього. Контент в плеєрі містить також відеорекламу, розміщену телегрупою, а вся реклама на сторінці реалізується самим майданчиком. Для користувачів сайтів-партнерів контент правовласників, що входять в «Чисте небо», залишився таким же безкоштовним і доступним, як і раніше. Тип контенту і умови його розміщення в кожному конкретному випадку – результат домовленостей між сайтом і медіагрупа в рамках ініціативи «Чисте небо». Майданчики – партнери використовують різні види розміщень контенту – від інтеграції відео в текст до повноцінного відеорозділу і створення кінотеатру з телеконтенту.

* Згідно з даними дослідження InMind, серпень 2013, вік 15-55 +, міста 50 +, аудиторія 17600000 користувачів інтернет в Україні.

  

Discussion

Comments are closed.