//

Круглий стіл рекламної галузі «Легально працювати в онлайні – реально»

В рамках Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (КМФР) пройде круглий стіл рекламної галузі про порушення права інтелектуальної власності в інтернеті «Легально працювати в онлайні – реально».

Рік тому відбулася перша публічна розмова рекламної галузі України на тему розміщення реклами на піратських сайтах. Тоді рекламодавцям був представлений сервіс blacklists.org.ua. На ньому щомісяця розміщується список сайтів, до яких у правовласників є претензії. Українська антипіратська асоціація (УАПА) проводить щомісячний моніторинг розміщення реклами на цих сайтах, попереджає бренди про потрапляння туди їхньої реклами, а в разі системного розміщення публікує результати на сайті. На початку року дослідницька компанія Gemius вивела окремий звіт по сайтам з blacklists.org.ua.

Сьогодні використання «проклятих скарбів піратів» відноситься до фінансування порушення права інтелектуальної власності та є статтею кримінального кодексу України. На круглому столі КМРФ ми поговоримо про такі речі.
– Яка статистика розміщення на піратських сайтах, чи змінюються тенденції.
– Як мінялася методологія моніторингу розміщення реклами на піратських сайтах, і чому це відбувалося.
– Що прижилося у рекламодавців, що – ні. Що варто змінити, які у рекламодавців є на даному етапі потреби, з якими можуть допомогти правовласники.
– Що нового відбулося в світі, чому TAG розширився на Європу і йде далі. Які успіхи в Європі і США із залучення В2В аудиторій до боротьби із порушеннями закону в інтернеті?

Модератор – Андрій Осипов, адвокат, експерт Інституту масової інформації.

До розмови запрошуються маркетологи, бренд-менеджери, фахівці з медіа, директора медіа-, рекламних- і діджитал-агентств та інші залучені в розміщення реклами в інтернеті.

Організовують зустріч Ініціатива «Чисте небо» і Всеукраїнська рекламна коаліція. Співорганізатор – Українська Антипіратська Асоціація (УАПА).

Круглий стіл пройде 31 травня 2018 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), проспект Глушкова, 1. Час буде повідомлено пізніше.
Реєстрація на захід: https://goo.gl/forms/sqmfQCYk5UT8Z7GT2
Контакти для ЗМІ: Яна Бакун, bakun.y@starlight.digital, тел: +380 67 690 55 45

  

Discussion

Comments are closed.