//

Кіберполіція закрила піратський сервіс iseehd.tv


Поліцейські припинили діяльність ресурсу, за допомогою якого здійснювалася незаконна трансляція і ретрансляція телевізійних каналів, у тому числі російських, заборонених на території України. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, – повідомили кореспонденту Mediasat в прес-службі поліції.
Працівники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України припинили роботу сервісу «iseehd.tv», який здійснював свою діяльність протягом останніх трьох років. За час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах.
За зверненням представників одного з українських телеканалів, поліцейські провели відповідну перевірку і встановили, що інтернет-ресурс здійснював трансляцію і ретрансляцію аудіо та відео творів без відповідних документів і дозволів правовласників.
За даним фактом поліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст. 176 (Порушення авторських і суміжних прав) і ч.2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу України.
За місцем проживання адміністраторів і власників цього сайту працівники кіберполіції провели санкціоновані обшуки. Крім того, обшук проводився в офісному приміщенні провайдера, де знаходилося серверне обладнання, яке підтримувало роботу інтернет-ресурсу.
За результатами проведення слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку та серверне обладнання.
Техніка направлена в експертний центр для проведення всіх необхідних експертиз. Після проведення та оприлюднення результатів цієї експертизи буде вирішено питання про оголошення підозри особам, які здійснювали адміністрування цього нелегального сервісу. Їм загрожує до шести років позбавлення волі.

  

Discussion

Comments are closed.