//

Найбільші медіагрупи України пропонують Інтернет-ресурсам вийти в правове поле і легалізувати відеоконтент

Найбільші медіагрупи України пропонують Інтернет-ресурсам вийти в правове поле і легалізувати відеоконтент

Найбільші українські медіагрупи «1+1 Медіа», «Медіа Група Україна», Inter Media Group і StarLightMedia підписали Відкритий лист про намір захищати свої права інтелектуальної власності на свій контент в мережі. Мета ініціативи – добитися того, щоб в українському Інтернеті не транслювалося відео без дозволу правовласників.

27 червня 2013 на прес-конференції в ІА УНІАН глави трьох найбільших медіа-груп України повідомили про запуск кампанії з захисту своїх прав на відеоконтент в Інтернеті.

Федір Огарков, директор «Медіа Група Україна»:

«Ми назвали нашу ініціативу «Чисте небо», адже ми віримо, що наша робота зможе сприяти збільшенню легальності та прозорості контенту для всіх користувачів Мережі. І майданчики, і правовласники, і виробники контенту можуть успішно співпрацювати. Майбутнє розвитку медіа-ринку – в партнерстві всіх його учасників. Наша ініціатива – це перший крок, який, ми сподіваємося, буде підтриманий.

Перший етап антипіратської ініціативи отримав назву контент-партнерство «Чисте небо». Суть його полягає в безкоштовному наданні Інтернет-ресурсам контенту, що належить медіагрупам, взамін на видалення неліцензійного. Умовою отримання легального відео є його розміщення в плеєрах медіагруп, також будуть враховуватися технічні та контентні характеристики майданчика.

Олександр Ткаченко, генеральний директор «1+1 Медіа»:

«Ми готові співпрацювати з ресурсами і переслідуємо інтереси всіх сторін. Інтернет-ресурси зможуть, як раніше, демонструвати відео, користувачі – переглядати це відео, але в набагато кращій якості, а правовласники отримають можливість розвитку. Нам вдалося продумати модель, де кожна зі сторін залишається у виграші, а з боку ресурсів необхідні лише мінімальні зусилля і бажання співпрацювати «.

Протягом найближчих трьох місяців (до 1 жовтня 2013 року) представники Інтернет-майданчиків зможуть подати заявку на участь в контент-партнерстві «Чисте небо» та отримати можливість розміщення легального відео медіагруп на своїх сторінках на спеціальних умовах. Для користувачів сайтів цей контент залишиться таким же безкоштовним і доступним, як і зараз. Для цього необхідно зв’язатися з медіа-групою, контент якої сайт транслює або хоче транслювати, провести переговори і прийти до угоди.

Володимир Бородянський, голова StarLightMedia:

«Створення телепроекту – це місяці наполегливої ​​праці сотень людей. Ми, звичайно ж, хочемо, щоб глядач дивився наші телешоу і в інтернеті, але нехай майданчики беруть наш контент легально. Пора визначити правила гри в відеосегментів: за контент треба платити. Ми робимо перший партнерський крок: запрошуємо власників онлайн-майданчиків домовитися і будувати ринок разом. Так у виграші залишаться всі: і правовласники, і сайти, і користувачі».

Детальну інформацію та контакти для переговорів можна знайти на сайті ініціативи – http://legalcontentua.com.

Додаткова інформація:

1+1 Медіа – медіахолдинг, який об’єднує 5 телеканалів – 1+1, 2+2, ТЕТ, 1+1 International і ряд інших медіа активів. http://www.1plus1.ua

ТОВ «Медіа Група Україна» – медіахолдинг, створений в 2010 році. Об’єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», молодіжний телеканал «НЛО TV», спортивні канали «Футбол» і «Футбол +», регіональний канал «Донбас», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv) , продакшн-компанію «Теле Про» і холдинг «Сьогодні Мультимедіа».

99,999% акцій компанії належить групі «Систем Кепітал Менеджмент». http://mgukraine.com

U.A. Inter Media Group – Медіагрупа була створена в 2005 році, до її складу входять 9 телеканалів – Інтер, Інтер +, НТН, К1, МЕГА, Ентер-фільм, К2, Піксель, Zoom і інші медіа активи. http://inter.ua

StarLightMedia об’єднує шість телеканалів (СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV), три сейлз-хаузу, три продакш-студії, дві сервісні компанії для забезпечення теле / ​​кіновиробництва і підрозділ з розвитку онлайн-проектів. Більше інформації – на http://starlightmedia.ua

  

Discussion

Comments are closed.