//

Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити?

18 вересня Ініціатива «Чисте небо» запрошує на спеціальний захід для правовласників. Тема конференції: «Боротьба з піратством в Україні: Що зроблено – Що робити?». Захід відбудеться в рамках KMW 2017.Сьогодні нелегальне використання контенту і захист прав інтелектуальної власності – це проблема, з якою стикається багато правовласників. Як запобігти появі авторського матеріалу на піратському ресурсі? Що робити, якщо права інтелектуальної власності вже порушені? Як боротися з піратством в Україні?
Конференція для правовласників «Боротьба з піратством в Україні: що зроблено – що робити?» покликана знайти відповіді на ці та багато інших питань. Даний захід – це майданчик для власників бізнесів, юристів українських та міжнародних компаній, який дає практичні рішення, сприяє конструктивному діалогу і спільному прийнятті рішень про подальші дії щодо захисту авторських прав.
На конференції ми обговоримо:
• специфіку моніторингу та методи запобігання фінансування піратства
• співпрацю з пошуковими системами і міжнародний досвід боротьби з піратством на конкретних прикладах
• як питання захисту інтелектуальної власності розкриті в українському законодавстві
• які дії здійснюються бізнесом
• практичні поради щодо боротьби з піратством
Учасникам конференції буде презентовано покрокову інструкцію «Що робити, якщо порушують ваші права інтелектуальної власності».

Спікери конференції будуть оголошені найближчим часом.
Участь у конференції безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.
Детально ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися можна за посиланням.
Конференція для правовласників відбудеться 18 вересня, з 14:30 до 18:00, за адресою: Hyatt Regency Kyiv, вул. Алли Тарасової, 5, конференц-зал LONDON.

  

Discussion

Comments are closed.