//

Власника онлайн-кінотеатру з піратським контентом FS.TO відправили під домашній арешт

Обраний запобіжний захід прокурорів не задовольняє, тому вони збираються її оскаржити. Суд відправив під домашній арешт на найближчі два місяці власника онлайн-кінотеатру з піратським контентом і з мільйонною аудиторією FS.TO Андрія Комличенко. Про це в п’ятницю, 21 квітня, з посиланням на повідомлення ТСН передає БІЗНЕС.
ФАКТИ
Один з найбільших в Україні піратський сайт, українська кіберполіції викрила восени минулого року. Тоді правоохоронці провели обшуки в офісах, вилучили сервери, але докази фактів злочинів продовжують збирати досі. Ресурс протягом тривалого часу надавав користувачам доступ до піратських копій фільмів. До створення сайту були причетні близько 19 осіб.
ДЕТАЛІ
Це одне з найгучніших справ за останні роки порушення авторських прав, яке дійшло до суду. При цьому, обраний запобіжний захід прокурорів не задовольняє, тому вони збираються її оскаржити. На час слідства, на їхню думку, власник піратського сайту повинен бути під вартою з запорукою в п’ять мільйонів гривень. Прокурор Олександр Стригунова переконаний: «Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі, але про покарання говорити поки рано. На мою думку, слід відшкодувати збитки, завдані відомим іноземним компаніям для того, щоб кожна компанія знала, що її права захищаються не тільки їх національним законодавством, але і законодавством тих країн, де їх права порушуються або зачіпаються, тому що це наш імідж ».
КОНТЕКСТ
У поліції повідомили, що щомісяця файлообмінник FS.TO заробляв від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень і закрити його вдалося не за піратство, а за несплату податків.
Як повідомляв БІЗНЕС 3 квітня, онлайн кінотеатр FS.TO відкрився на новому домені. Раніше повідомлялося, що закрився найбільший український торрент-трекер.

  

Discussion

Comments are closed.